Kağıthane Evden Eve Nakliyat

kağıthane evden eve nakliyat

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Sitemize geldiğinize göre bir taşıma şirketine ihtiyacınız var ve araştırıyorsunuz. Peki ne derece sağlıklı bir firma buldunuz, tahmin edebiliyorum çünkü nakliye sektörü artık çok zayıf bir sektör haline geldi. Her önüne gelen bir araç alıp sektörde çok iyi olduğunu iddia etti ama sizce ne kadar iyi olabilir ?

Buradan kağıthane nakliyat olarak size en uygun yolları söyleyeceğiz çünkü üzülmenizi istemeyiz. Taşıma firmaları ve personelleri piyasada yüzlerin üzerinde olduğunu hepimiz bilmekteyiz peki biz en iyi firmayı nasıl buluruz. Sağlıklı taşıma gerçekleştiren firmalar wep sitesi, taşıma belgesi, hasar sigortası, taşıma sözleşmesi, taşıma araçları, paketleme ürünleri ve personelleri ile anlaşılabilir. Bunlardan her hangi birini yapmıyor veya bulundurmuyor ise kesinlikle taviz vermeyin bu tür firmalara ve direk ulaştırma bakanlığına da şikayet edebilirsiniz.

Firma kendisini en iyi günümüz teknoloji harikası internette tanıtabilir.

Taşıma belgesi olmayan bir firma zaten taşımaya uygun görülmemiş firmadır.

Hasar sigortası yapmayan bir firma size ve eşyalarınıza önem vermiyor ve umursamıyor anlamını taşımaktadır ve hasar olduğunda ise sadece baka kalırsınız kırılan eşyalara ama sigorta olursa en azından sigorta şirketinden bu hasarı alabilirsiniz.

Taşıma sözleşmesi yapmayan bir firma aslın tabiri caiz ise uyanık firmadır, diyelim elinizde sözleşme yok ve eşyalarınız hasar gördü, firma bunu ödemiyor ne yapacaksınız resmi yollara başvuracaksınız değil mi? ama elinizde bu firma ile anlaştığınıza dair bir belge yok ve bu neden le hiç bir hak talep edemezsiniz.

Araçlar nakliye sektöründe önemli bir rol oynamaktadır, aracın özel tasarlanmış ve eşyalara zarar vermemesi adına içi mobilya ile kaplanmalıdır. Branda ( çadır ) lı araçlarla taşıma işlemi yapan firmalar var halen sizce ne kadar sağlıklı bu firmalar.

Eşya taşırken paketleme en önemli kuraldır. Paketlenen bir eşya kolay kolay zarar görmez hele patpat dediğimiz ürünle paketlenir ise gözünüz arkada kalmasın ama daha eşya sarmasını bilmeyen firmalar var.

Taşıma personelleri profesyonel olmalı aslında tüm işi onlar üstlenmektedir. Bazı kağıthane evden eve nakliyat firmaları yanında göçmen personel bulundurmaktadır. Bu personellere dikkat edin yoksa eşyalarınız gerçekten zarar görür ve üzülürsünüz. Biz siz üzülmeyin diye üzerimize düşen görevi yerine getirdik ve size en kaliteli bir firma nasıl bulunur ve nelere dikkat edilmelidir bilgisine bizim kadar sahip oldunuz, şimdi sıra sizde en kaliteli işçiliği veren firmayı bulun yada bizimle iletişime geçiniz.

Yukarıda anlattığımız bilgiler kağıthane evden eve nakliyat nasıl olur demiştik ve sıra kendimizi tanıtmaya geldi. Biz gerçekten kendimize güvenmeseydik yukarıda o bilgileri sizinle paylaşmazdık. Firmamız 1990 yılından bu yana bu hizmeti sorunsuz ve profesyonelce vermektedir. 10.000 bini aşkın müşteri referanslarımızla dilerseniz iletişime geçebilirsiniz. Ofisimize gelip bizi dilediğiniz gibi araştırabilir ve hatta her hangi bir taşıma işleminde gelip bizi gözetleyebilirsiniz. Biz kendimizden bu kadar eminken siz neden hala bekliyorsunuz, buyrun arayın size ekspertiz personelin yollayalım.

Bizi tercih ettiğiniz için size minnettarız.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat” üzerine 4 düşünce

 1. metin acar

  Firma sorumlusu taner bey başta olmak üzere tüm kağıthane nakliyat calisanlarina sonsuz tesekkur ederim
  eşyalarım çok guzel tasındı

  Cevapla
 2. Tolga Bulut

  Sabah 8 de gelip daire içerisinde bulunan tüm eşyalarımı ambalajladılar. Bu işlemi 700 lira yapıp hiç bir sorun yaşatmadan hallettiler. Personellere ne kadar teşekkür etsem az.

  Cevapla
 3. Medine Seyrantepeden

  Merhabalar, buradan memnuniyetimi paylaşmak istedim allah sizden razı olsun evimi öyle güzel ve sorunsuz taşıdılar ki size nasıl teşekkür edeceğimi anlayamadım.
  Nizam usta ve ikram ustaya da ayrı teşekkürlerimi sunuyorum, onlar usta başı idi sanırım ve sabahtan ambalajlamaya başladılar ve mobilyaları söktüler. Sonrasında eşyalar nasıl bitti bende anlamadım neyse tekrardan teşekkür ederim.
  Hayırlı çalışmalar

  Cevapla
 4. Ekrem reçber

  Eşyalarımın bu kadar düzenli ve özenli taşıdığı için,profosyonel elamanlarıyla hızlı ve herşeyin montesini yapan,eşyalarıma hiç bir zarar vermeden nakliyesini yapan NGT Ava elamanlarına teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir