Etiket arşivi: Yeşilce Nakliyat

Yeşilce Evden Eve Nakliyat

Yeşilce Evden Eve Nakliyat

Evinizi taşıttırmanız gerekiyor ama kaliteli bir firma bulamıyorsunuz? Evet gerçekten ev taşıtmak böyle bir zamanda çok riskli ve sıkıntılı olmuş ama bunun çözümleri bitmiş değil. Evinizi taşıtmak istediğiniz zaman bu yazıyı okumanız yeterli olacaktır neden mi, çünkü biz bir taşıma şirketi olduğumuz halde size nasıl taşınması gerektiğini yada güvenilir bir firma nasıl bulunur bunları anlatacağız. Evinizde bilgisayarın başına geçtiniz ve yeşilce evden eve nakliyat yazdınız ve önünüze bir sürü firma geldi ama siz hangisinin güvenilir olduğunu anlayamıyorsunuz. Öncelikle firmada ekspertiz hizmeti var mı onu sorun ve ardından eşya hasar sigortasını sorun ve son olarak sözleşme yapacak mı? bunları sorduktan sonra cevap evet ise gönül rahatlığı ile anlaşma yapabilirsiniz. Peki bunları sorduktan sonra tamam olacak mı? tabi ki hayır.

Yeşilce evden eve nakliyat firmaları arasında seçtiğiniz firma hemen size ekspertizi gönderiyor ise kabul edin çünkü ücretsizdir. Ekspertiz evinizde bulunan tüm eşyaların alabileceği aracı,yeterli personel kadrosunu ve kullanılması gereken ambalajlama malzemesini hesaplar ve size fiyat verir. Size verdiği fiyat çok uçuk bir fiyat ise ve çok düşük ise kesinlikle itibar etmeyin ve geri gönderin.Çünkü fiyat 600 ile 1.000 tl arasında değişir, bunun altı ve üstü kesinlikle olmaz. Evet okudunuz ve anlamanızı umuyoruz, inşallah hayal ettiğiniz firmayı bulabilirsiniz.

Size nasıl taşınması gerektiğini yarım yamalak ta olsa anlatmaya çalıştık ve inanın bu hizmetleri biz vermesek size böyle bir firma arayın demeyiz. Biz yirmi yılı aşkın süredir bu sektörde isim yapmış ve sayısın memnun müşteri kapasitesi yapmış bir firmayız. Dilerseniz öncelikle bizi arayıp yada ofisimize gelip bizi araştırabilirsiniz. Şirketimiz müşterilerimizin denetimine açıktır. Şimdiden mutlu ve memnun olacağınız bir taşımayı temenni ederiz ve bizi tercih edeceğiniz için de size teşekkür ederiz.