Etiket arşivi: Sanayi Evden Eve Taşımacılık

Sanayi Evden Eve Nakliyat

Sanayi Evden Eve Nakliyat

Sanayi evden eve nakliyat Kağıthane‘de ev taşımacılığı hizmeti sunan bir taşıma firmasıdır. Kaliteli malzemeleri ve profesyonel kadrosu ile çeyrek asırdır bu sektörde hizmet vermekte ve devamda edecektir. Biz neler yapıyoruz sorusuna ise size burada örnekler vererek vereceğiz.

Diyelim yeni bir daire aldınız ve tadilatı bittikten sonra hemen taşınmanız gerekecek, eşyalarınız çok veya az ama çok değerli, peki bunun taşınmasında size yardımcı olacak nakliye firmasını nasıl bulacaksınız. İnternet ortamında gördüğün her firma ile anlaşma yapmayı düşünmüyorsunuzdur umarım? biliyorum düşünmediğinizi ama çok dikkat etmelisiniz. Tavsiye üzeri bulduğunuz firmaya dahil güvenmeyin çünkü memnun kalan müşteri yani size tavsiye eden müşteri taşındığı an personelin eşref saatine denk gelmiştir. Önce detaylı bir araştırma yapmalısınız, bu internet, çevre esnaflar ve bizzat referansları olabilir ama kesinlikle kesin hem fikir olmadan anlaşma yapmayınız. Anlaşma yapacağınız firma öncelikle size eşyaların kontrolü için size eksper personelini göndermelidir. Daire içerisinde bulunan eşyaların ebat ve çoğunluğunu, kullanılması gereken aracı, taşıma yapacak personel sayısını ve kullanılması gereken malzemeleri tek tek not edip, en uygun fiyatı çıkararak size sunması gerekmektedir. Fiyat düşünmek için acele etmeyin çünkü o firma ile anlaşma yapmanız mecburi değildir çünkü eksper servisi ücretsiz verilmektedir.

Sanayi evden eve nakliyat firmaları ile anlaşmayı yaptınız diyelim ve firma istediğiniz tarih ve saatte size araç,ekip ve ekipmanları gönderdi. Daire içerisinde yapacakları işlevi rahat görmeniz için en uygun yerde oturup kahvenizi yudumlayın ve sürekli gözünüz üstünde olsun. Personeller eşyaların söküm, ambalaj ve araç içerisine taşınmasını yapar ve diğer eve geçilir. Aynı şekilde aldıkları tüm eşyaları yeni evinize taşırlar ve monte işlemini yaparlar. Kaliteli bir firma bundan ibarettir ama bu yazdıklarımızı dikkate almanız sizin için ek bir avantajdır çünkü bunları size 20 yıllık tecrübeye sahip firma sorumlusu söylüyor.

Şimdiden yapacağınız taşımanın hayırlı olmasını dileriz.