Etiket arşivi: Hürriyet Evden Eve Nakliyat firmaları

Hürriyet Evden Eve Nakliyat

Şehir içi ve şehirler arası nakliyede seçkin müessese Hürriyet Evden Eve Nakliyat ile çalışarak sizde eşyalarınızı riskte kurtarın. Hem paradan hem de vakitten kazanmak için hemen bizi arayın. İstanbul bölgesinde nakliyat konusunda önder kurum unvanına sahip firmayız.
Hürriyet evden eve nakliyat, iş yeri ve fabrika taşımacılığı.
Şirketimiz İstanbul Bağcılar’da kurulmuş olup, geniş vasıta filosu ve tecrübeli eleman kadrosuyla, şehir içi ve şehirler arası ev , iş yeri nakliyatını, depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi, taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.
Firmamız hürriyet evden eve nakliyat firmamız müşterilerine azami hizmeti sunmayı hedeflemiştir. Depolama, paketleme, taşımada güvenilir bir biçimde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz sektörde en üst sıralara gelmiş ve gene tıpkı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.
Şuan da firmamız yeni teknolojilerle birlikte bünyesine katmış bulunduğu yeni ekipman ve araç gereçlerle büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe müsait araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenlik çıtasını yükseltmiştir.
Hürriyet evden eve nakliyat siz kıymetli müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet eda anlayışı ile son model araç filosu ile arzuladığınız en kısa sürede hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.
Hizmet Prensiplerimiz
Kalite odaklı çalışma anlayışı Hizmette dürüstlük açıklık Her alanda özverili çalışma iletişime verdiğimiz ciddiyet Duyarlı disiplinli yönetim Uzmanlığı, teknoloji ile birleştirilen profesyonel kadro
Vizyonumuz
Yurt içinde ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek evden eve nakliyat sektöründe ülkemiz ‘in en iyilerinden olmak, ileri teknoloji bilgisi dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci, sağduyulu, alıcı odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır.
Misyonumuz
Nakliyat sektöründeki meslek uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine orijinal hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin meslek ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.

Hürriyet Evden Eve Nakliyat