Etiket arşivi: Gürsel Evden Eve Nakliye

Gürsel Evden Eve Nakliyat

Gürsel Evden Eve Nakliyat

Gürsel Evden Eve Nakliyat

Kağıthane’ye bağlı olan gürsel mahallesi, bölgenin neredeyse en sakin mahalle sıfatına sahiptir. Mahalle sakinleri çok az sıklıkla taşıma yapar ve yaptığı taşınmada genelde aynı bölge içerisinde gerçekleştirilir. Bu esnada devreye biz Kağıthane gürsel evden eve nakliyat girmekteyiz. Bölge halkına vermiş olduğumuz ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığı hizmetini sorunsuz ve sigortalı vermekteyiz. Yapacağınız ev taşımacılığında bizimle irtibata geçin size kaliteli ve profesyonel bir taşıma nasıl yapılır gösterelim. Firmamız 1990 yılında İstanbul Kağıthane’de kurulmuştur ve o tarihte bu yana yirmi bini aşkın müşteri referanslarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Memnun kalan müşteri ve karşılıklı güler yüzlülük bizim işimizdir.

Gürsel nakliyat ile iletişime geçildiği vakit size bir ekspertiz gönderir ve daha sonra gelen personel daire içerisinde bulunan mobilya, beyaz eşya, koltuk takımları, yatak odası takımları ve porselen takımlarının tek tek notunu alır. Alınan not çerçevesinde size en uygun araç, malzeme ve yeterli personel temin edilir. Size sunulan fiyat sizin için uygun gelirse taşıma yapacağınız tarihi orada belirleyebilir yada düşünmek için zaman isteyebilirsiniz. Biz anlaştığınızı var sayıyoruz, taşıma tarihinde size söylenilen araç ve personel kadromuz sabahın erken saatlerinde kapınıza gelir ( saati belirlemek size bağlıdır) ve taşıma işlemi başlatılır.

Daire içerisinde bulunan eşyalar tek tek ambalajlanır, sökülür ve araç içerisine taşınır. Bulunduğunuz dairede eşyaların bitimi ile diğer daireye geçilir ve burada sizin isteğiniz doğrultusunda eşyalar teker teker kurulup yerlerine konulur. Gürsel mahallesinde nakliyatçı aramak kolaydır ama bizim gibi işinde dürüst ve profesyonel firma bulmak çok zordur. Yapmış olduğumuz her taşımayı sigortalayarak sizi ve kendimizi güvende hissetmemizi sağlıyoruz. Eğer size sunmuş olduğumuz bu hizmetin sadece bir tanesini uygulamadığımız taktirde ödeme yapmama hakkına sahip olduğunuzu da hatırlatmak isteriz.

Bizimle yapacağınız taşınmanın hayırlara vesile olmasını diler, bizi tercih ettiğiniz içinde ayrıca teşekkür ederiz.