Etiket arşivi: Çeliktepe evden eve nakliyat fiyatları

Çeliktepe Evden Eve Nakliyat

İhtiyacınız olan nakliyat hizmeti için bilmeniz gereken ve yapmanız gereken işlemleri biliyormuydunuz?

Çeliktepe mahallesinde oturuyor ve taşınmanız gerekiyor biliyoruz ama dert etmeyin birazdan size anlatacağımız bilgilerde sizin nasıl taşınacağınız ve hangi isimlerle anlaşma yapacağınızı anlatacağız. Çeliktepe evden eve nakliyat size memnun kalacağınız ve bir daha ki taşımanızda referans olacağınız bir nakliye hizmeti sunacaktır. Bu hizmeti dilerseniz biraz açıp sizi bilgilendirelim. Ev eşyası insanların vazgeçilmez olan ve sürekli yenilenmesini istediği bir gereç olduğundan taşıma yapacağınız zaman yapacağınız seçiminde ona göre olması gerekmektedir. Bizi aradığınızda size öncelikle bir ekspertiz personeli göndermekteyiz çünkü gelen ekspertiz sizin memnun kalmanız için eşyaları yerinde görecek ve size en kaliteli ve en uygun fiyatı sunacaktır. Personel evinizi ziyaret ettiği zaman size yapacağımız hizmeti ve yapılması gereken tüm işlemleri size sözleşme yaparak sunacak ve sizin onay vermenizi bekleyecektir. Çeliktepe evden eve nakliyat bu hizmeti ücretsiz vermektedir ve kesinlikle sizin illede bizimle taşınmak gibi bir mecburiyetiniz yoktur. Onay verdiğiniz taktirde sözleşmemizi imzalayıp tarih belirlememiz gerekiyor.

Tarih geldiğinde size uygun bulunan araç ve personel kadrosu eşyalarınızı taşımak için sizin evin yolunu tutarlar. Personeller eve geldiğinde öncelikle evinizde bulunan tüm eşyaları toplayıp koli yapmaya başlarlar, ardından mobilyalar ustası tarafından sökülüp paketlenir ve son olarak beyaz eşyalar sökülür ve paketlenir. Çeliktepe evden eve nakliyat personelleri bu işlemleri yaptıktan sonra taşıma işlemi başlar ve araç yüklenir. Diğer eve geçildiğinde eşyalar ve mobilyalar dilediğiniz yere monte edilir ve sizden onay vermeniz beklenir. Eşyalar sorunsuz taşındığında ödeme alınır ve ofisin yolu tutulur.

Yukarıda size nasıl taşıma yaptığımızı ve taşımanın nasıl gerçekleştirilmesi gerektiğini anlattık ve şimdi sıra sizin iletişim bölümünden bizi aramanız kaldı. Bizi tercih edeceğiniz zaman memnun kalacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Çeliktepe evden eve nakliyat Çeliktepe evden eve nakliyat

 

Çeliktepe evden eve nakliyat