Etiket arşivi: çağlayan nakliyat

Çağlayan Evden Eve Nakliyat

çağlayan evden eve nakliyat çağlayan evden eve nakliyat

Ev alanlar veya evini değiştirmek isteyen vatandaşların en büyük sıkıntılarıdır,en nakliye firması ve en uygun nakliye şirketi ama çağlayanda eski tarihi ile bilinen bir aile şirketiniz var. Çağlayan evden eve nakliyat size hiç tahmin bile edemeyeceğiniz bir nakliye hizmeti vermektedir. Kaliteli paketleme ürünleri ile ve profesyonel kadrosu eşyalarınıza ne derece önem gösterdiğinin kanıtıdır. Evinizi taşıyacaksanız aramanız gereken tek firma olduğuna emin olabilirsiniz.

çağlayan evden eve nakliyat çağlayan evden eve nakliyat

Çağlayan nakliyat  olarak size vereceğimiz hizmetten söz etmek referans açısından iyi olduğunu düşünerek bu bilgilendirme yazısını yazma gereğinde bulunduk. Firma ile iletişime geçtiğinizde öncelikle size göndereceği ekspertiz personeli işimizin ne derece önemli olduğunu kanıtlamaktadır. Ekspertiz evinize geldiğinde eşyaları tek tek not alır ve size fiyatı taktim eder. Fiyatta ister düşünürsünüz isterseniz taşıma sözleşmesi yapılmasını istersiniz bu seçenek size kalmış çünkü ekspertiz hizmetimiz ücretsizdir. Taşıma sözleşmesi yapıldı sayarak konumuza dönmek istiyoruz, sözleşme yapılır ve adınıza,soyadınıza vede türkiye cumhuriyeti kimlik numaranıza düzenlenmiş asar sigortası yapılmaktadır. Taşıma tarihi personeller gelir ve eşyalarınızı tek tek paketlemeye başlarlar ve daha sonra mobilya ustamız mobilyaları söker ve paketler, daha sonra el birliği ile taşınmaya başlar eşyalar ama en önemli kural ise araba içerisinde düzgün yerleştirilmesidir. Personel arkadaşlar bu işlemi de hallettikten sonra diğer yuvanıza geçerler, eşyalar araç içerisinden çıkarılıp evinizde istediğiniz yerlere konulur ve daha sonra tesisatçı personelimiz beyaz eşyaların montajını tamamlar, mobilya ustamız ise mobilyaların montajını halleder. Tüm işlem bittikten sonra çağlayan evden eve nakliye personelleri memnuniyetinizi sorarak ofisin yolunu tutarlar ama kesinlikle memnun kalmaz iseniz ücret talep etmiyoruz.

çağlayan evden eve nakliyat çağlayan evden eve nakliyat

Çağlayan nakliye olarak yapmış olduğumuz hizmeti okudunuz, iletişime geçebilmeniz için site üzerinde bulunan iletişim numaraları veya mail adresimizden irtibata geçebilir ve ekspertiz personeli isteyebilirsiniz. Biz daima siz mutlu ve memnun kalın diye burada 20 yıldır hizmet vermekteyiz.

Bizi tercih edeceğinizden dolayı size şükranlarımızı sunuyoruz.